Elektronické vstupenky Kamion Fest 2024

…..Elektronické vstupenky Kamion Fest víkend s dětmi 2024 – Kemp …..

Zakoupené elektronické vstupenky lze pohodlně předložit při vjezdu k pokladnám v elektronické podobě. Systém umožnuje vstupenky uložit do mobilního telefonu, tabletu atd. Pochopitelně je možné vstupenky předložit vytištěné. Obsluha pokladen načte z předložené vstupenky QR kód a po ověření vstupenky Vám obsluha předá návštěvnické náramky. Načtením a ověřením vstupenky dojde k jejímu zneplatnění. Elektronické vstupenky mají zvýhodněnou cenu vstupného a to včetně KEMPU :-).  

Dovolujeme si Vám níže představit objednávkový formulář. U jednotlivých vstupenek si můžete navolit libovolné množství. Připomínáme, že u nás rodinnou vstupenku mohou využít páry v libovolném složení a hlavně bez omezení počtu dětí do 16ti let věku.

Údaje, které uvedete ve fakturačních údajích budou uvedené na objednávce a ve faktuře. Při čemž údaje označené hvězdičkou jsou minimálně potřebné.

Platební údaje se zobrazí po odeslání formuláře a v každém případě je budete mít v emailu a vždy se k nim dostanete kliknutím na link, který bude součástí emailu. Pochopitelně vše je také v příloze emailu, takže opravdu není čeho se obávat. 

V případě dotazů, řešení problému s elektronickou vstupenkou nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle +420734736460 nebo emailem uctarna@ridicipomahajidetem.

Těšíme se na Vás v Chrudimi 

Řidiči pomáhají dětem.eu, z.s.