Kamion Fest víkend s dětmi 2023 – Kemp

!!! UKONČENÍ REGISTRACÍ k 06.06.2023 !!!

Rok se s rokem sešel a startují registrace na již 4 ročník Kamion Fest víkend s dětmi 2023 – KEMP na letišti v Chrudimi. 

POZOR ZMĚNA CENY REGISTRACE !!! Na rok 2023 byla poprvé provedena změna ceny za registraci a to z částky 1.000,- Kč. na částku 1.300,- Kč. V registraci je nadále povolený vjezd do areálu v pátek 23.06.2023 a odjezd v neděli 25.6.2023 nejdéle v pondělí 26.06.2023. V ceně registrace je nadále 1x řidič a 1x spolujezdec starší 15ti let. Dětí do 15ti let můžete mít klidně plné auto :-). Řidič má snídani v neděli ZDARMA. Stanování za auty a vlastní grily povoleny :-). Bez řádné úhrady registrace je taková registrace NEPLATNÁ !!!

Těšíme se na Vás a děti 💕

Míša

Ahoj přátelé 🙋
 
Jak víte, naše skupina pořizovala Míšovi Novákovi speciální přepravní vak, jelikož je od narození postižený a v autosedačce se dusí. Dnes jsme byli u Míši na návštěvě na oficiálním předání tohoto vaku. 👍
 
Speciální zádržný systém se pořizoval z výtěžku Kamion Festu 2022.
 
Předali jsme Míšovi hajánka a chobotničku od Míši Lantové, která tyto krásné věci háčkuje.🐶
 
Nikdo z nás si nedokáže představit jak je náročná péče o malého, i když rodina to nemá v životě lehké, tak obdivujeme jak s láskou a péčí to zvládají. Samozřejmě nadále budeme rodině Míši nápomocni, jelikož na péči Míši zůstala maminka a babička sami.😉 Rodina bude vyřizovat pro Míšu transparentní účet, který zde zveřejníme, a budeme rádi kdokoli se k nám s pomocí přidá. Míšovi přejeme hodně zdraví a mnoho sil, jelikož je to pořádný bojovník.
 
Děkujeme za dárek od Míši.