Kamion Fest víkend s dětmi 2022

Přejeme Vám všem krásné jaro,

letní prázdniny se nám kvapem blíží a s nimi také Kamion Fest víkend s dětmi 2022 – Kemp. od vánoc 2021 běží na našem webu registrace řidičů na akci a od od ledna 2022 jsou spuštěné E-VSTUPENKY pro veřejnost. Termín akce je 24.6. – 26.06.2022 na letišti v Chrudimi. Registrační poplatek pro účastníky je nadále 1.000,- Kč. za vozidlo a posádku na celý víkend, kterou mohou tvořit 1x řidič a 1x spolujezdec, při čemž řidič obdrží menší dárek a má v neděli snídani zdarma. Ceník pro veřejnost (návštěvníky) je zveřejněn níže. Ač je doba taková jaká je, tak u nás se ceny registrací a vstupného směrem nahoru nemění a platí pro všechny národnosti stejně bez rozdílu. Naopak kdo má u nás VSTUPNÉ ZDARMA jsou všechny děti do 15ti let (včetně), pro které máme opět připravené dětské atrakce a jak jinak, než ZDARMA.  Letos pořádáme již třetí ročník Kamion Festu a na letišti Chrudim je to v pořadí druhý ročník.

Proč říkáme srazu kamioňáků FEST? Je to tím, že od samého začátku chceme propojit TRUCKY s dětmi a vystoupením hudebních skupin. Vytvořit tak parádní víkendovou akci pro všechny a každý si určitě najde své. Ať je to prohlídka nádherných trucků, dodávek atd. přes poslech parádní hudební produkce v podání YO YO BAND – Richard Tesařík (pátek 24.06.22), (sobota 25.06.2022) Marcel Zmožek a Petra Zmožková s kapelou M.Z. Band + překvapení, The Bugles – The Beatles revival, MOTORBAND, Alibi Rock. Nebudou chybět vyhlídkové lety Aeruklubu Chrudim, vítečné občerstvení pro Vás připraví carteringový team Cook for life, MR party service pro Vás namíchá alkoholové a nealko drinky, nebude chybět zmrzlinový bar, palačinky atd… Sanitární techniku, WC a další již třetím rokem poskytne JOHNNY SERVIS s.r.o. Třebechovice pod Orebem. Pro děti jsou připravené atrakce zdarma jako jsou skákací hrady, různé soutěže. Nebude chybět malování na obličej atd. 

Chcete být s námi celý víkend? Není to vůbec nic nereálného. Lze využít k tomu určenou plochu, které říkáme KEMP, kde po zkušenostech s loňským ročníkem došlo letos k pár příjemným úpravám. 

Svou návštěvou nás poctí děti z dětského domova Nová Ves u Chotěboře a děti spolku Rarach z.s., jsou to právě děti kterým díky Vaší účasti na našich akcích či nákupem reklamních předmětů spolku pomáháte také Vy. Po odečtení opravdu jen nutných nákladů financuje náš spolek Řidiči pomáhají dětem.eu, z.s. potřeby na výuku, potřeby na volnočasové aktivity, pořádáme pro děti Vánoce, Velikonoce atd… 

Mediálním partnerem je TV Čechy a rádio Beat

Nad akcí Kamion Fest víkend s dětmi 2022  nám udělil záštitu starosta města Chrudim Ing. František Pilný, MBA. Za což moc děkujeme.

>>> REGISTRACE <<<

Těšíme se na společné krásné zážitky a start letních prázdnin 2022 😀 

 

Zdravíme kamarádi, přátelé ?.

Máme pro Vás pár důležitých informací ohledně registrací na Kamion Fest víkend s dětmi 2022 – Kemp.
 
1) Registrace jsou od 25.12.2021 spuštěné na www.ridicipomahajidetem.eu/registrace ?
 
2) Po vyplnění registračního formuláře a jeho odeslání. Prosím neklikejte v prohlížečích na ZPĚT nebo šipku návrat. Tím se u prohlížeče stane to, že registrace odejde opakovaně a jedna registrace je tak vytvořena třeba 3x a Vám tak přijdou tři potvrzení. Po odeslání se Vám zobrazí hlášení o odeslání registrace a na email (pokud byl vyplněný správně, přijde opis registrace) ?. Nebojte se, umíme si také poradit s doplicitou registrací ?.
 
3) Platební údaje – Na základě registrace se vytvoří Zálohová faktura s údaji z registračního formuláře a pokyny k platbě. Po spárování Vaší platby v našem účetním systému dojde k vygenerování a odeslání na Váš email účetního dokladu s názvem Faktura s NULOVOU částkou k úhradě. Doklad Faktura je tak pro Vás potvrzením úspěšně dokončeného registračního procesu. Fakturu nezapomeňte případně v jednom vyhotovení předat účetním, pokud Vám registrace platí zaměstnavatel ✍️. V případě, že zjistíte nějaké nesrovnalosti, neváhejte nás kontaktovat a vše se dá opravit nebo změnit. Především to platí o RZ aut (prakticky je registrace vedena na RZ auta).
 
Splatnost Zálohové faktury je orientační. Tudíž až po provedení platby se generují další potřebné doklady. Stejně jako letos, bude opět omezený počet účastníků (vozidel) na Kamion Festu. Bez provedená platby registrace je registrace neaktivní !!!
 
4) V případě neučasti na Kamion Festu a řádně dokončené registrace s potvrzením platby, bude od 04.07.2022 na webu spolku umístěný formulář „Žádost o vrácení platby“. Na základě jeho vyplnění bude vystaven „Dobropis“ a platba vrácena na bankovní účet, ze kterého platba přišla. Další variantou je možnost volby převodu částky nebo její části na transparentní bankovní účet pro děti ?.
 
Součástí této zprávy jsou vzory dokladů, které tvoří úspěšnou a platnou registraci.
 
Těšíme se na Vás, Vaše plechové miláčky a hlavně děti ?‍?‍?‍?❤️
 
Řidiči pomáhají dětem.eu, z.s.