Kamion Fest víkend s dětmi 2021 – KEMP ❤️

Kamion Fest víkend s dětmi 2021 – KEMP
Zdravíme Vás kamarádky, kamarádi, přátele 😀 

Přípravy na Kamion Fest víkend s dětmi 2021 – Kemp, jsou v plném proudu. Z organizačních důvodů, bude od letošního ročníku nově Kamion Fest víkend s dětmi 2021 – Kemp pořádaný na letišti Chrudim.

Možná se ptáte proč je v názvu slovo Kemp. Je to z vcelku jednoduché :-), budeme moc rádi, když s námi budete trávit celý víkend od pátku 25.06. do neděle 27.06.2021, Opět máme připravený náhradní termín od
pátku 2.7. do neděle 4.7.2021 ,pro případ stálého prodlužování vládních omezení na pořádání akcí. V našem kempu můžete být se stanem, karavanem, obytným automobilem. Opět bude zajištěn dostatek mobilních toalet atd.

Hudební produkce je zajištěna od podzimu 2020 přes našeho mediálního partnera, kterým je moderátor Milan Krčil z Rádio Hey. Těšit se můžete na kapelu TURBO atd. Opět bude dostatek občerstvení, pití na čem nám nejvíce záleží, protože dobré jídlo a pití bez dlouhých front, je základ bezva pohody a relaxace 🙂 .Nebude chybět zábava hlavně pro děti, jako jsou skákací hrady zdarma, disco pro děti, ukázky RC modelů, ukázka slaňování, vyhlídkové lety atd… Nemůžeme prozradit úplně vše, chceme si také něco nechat jako překvapení pro prcky.

Registrace pro účastníky srazu z řad kamionů, dodávek, autobusů, speciálů atd… jsou spuštěné. Taktéž jsou v provozu oblíbené E-vstupenky na e-shopu  . O E-vstupenky  byl v loňském roce velký zájem. Jak jste zvyklý, tak na akci bude opět možno platit vstup také na místě platební kartou, aplikací G Pay, hodinkami.

Veškeré informace můžete sledovat na Facebooku Kamion Fest víkend s dětmi-řidiči pomáhají dětem.eu nebo zde na webových stránkách.

Těšíme se na Vaše děti a také na Vás ❤️

Řidiči pomáhají dětem.eu, z.s.

 

Kamion Fest víkend s dětmi 2020 – připomenutí

Pozor změna !!! Kamion Fest víkend s dětmi 2021 – KEMP, bude nově na letišti Chrudim !!!